Dell Precision 5820 Tower Win 11 Pro

Xeon W-2223 32GB 512GB W6600

Indeks katalogowy: SKT11883

Stacja robocza Dell Precision 5820 Tower Niezawodna stacja robocza do zaawansowanych zastosowań
 • Dostępność: Końcówka asortymentu
 • Dostawa: od 2,21 USD (Przesyłka kurierska)
 • Producent:
 • Pojemność dysku:
 • Ilość Pamięci RAM:
 • System operacyjny:
  • Windows 11 Professional. System zainstalowany na dysku, gotowy do pracy.
737,07 USD brutto / szt. 599,24 USD netto + 23% VAT / szt.

Cechy

Cechy produktu
Producent:
Rodzaj Procesora:
Pojemność dysku:
Rodzaj Dysku:
 • SSD M.2 NVMe
Ilość Pamięci RAM:
Rodzaj Pamięci RAM:
Rodzaj Karty Graficznej:
Napęd optyczny:
 • Brak
HDMI:
 • Nie
DisplayPort:
 • Tak
Porty USB:
 • 8
Dodatki:
 • Klawiatura w komplecie
 • Mysz w komplecie
System operacyjny:
 • Windows 11 Professional. System zainstalowany na dysku, gotowy do pracy.
Stan:
 • Urządzenia pochodzą bezpośrednio z Dell Outlet (fabryczna wyprzedaż producenta). Nadwyżki magazynowe oraz końcówki serii. Egzemplarze pozbawione jakichkolwiek wad technicznych.
Uwagi:
 • Brak
Gwarancja:
 • 12 miesięcy w trybie Door2door Sprzedawcy

Opis

Potężny procesor Intel® Xeon® W-2223 do 8x3,9GHz

Profesjonalna karta graficzna AMD Radeon PRO W6600 z 8GB własnej pamięci GDDR6

Szybka i niezawodna pamięć RAM - 32GB DDR4

Szybki i niezawodny dysk SSD - 512GB M.2 PCIe NVMe

Niska temperatura i cicha praca

Możliwość łatwej i szybkiej rozbudowy

Klawiatura oraz mysz (przewodowe) w zestawie


Oryginalny system operacyjny Windows 11 Pro x64 PL


Komputer zaprojektowany z myślą o Tobie

Więcej miejsca: komputer Precision 5820 Tower elastycznie rozwija się wraz z Twoimi pomysłami dzięki nowej obudowie łączącej uniwersalną konstrukcję z niezwykłą skalowalnością pamięci masowej.

Dostosowany do Twoich innowacji: stacja robocza Precision 5820 Tower jest gotowa do obsługi złożonych projektów, takich jak zadania związane z rzeczywistością wirtualną i sztuczną inteligencją, dzięki najbardziej wydajnym układom graficznym AMD Radeon PRO W6600. Obsługuje układy graficzne o łącznej mocy do 600 W — do 300 W na kartę (zasilacz o mocy 950 W).

Inteligentna konstrukcja. Dostęp bez użycia narzędzi: stacja robocza Dell Precision 5820 umożliwia łatwy dostęp do najważniejszych podzespołów wewnątrz znakomicie uporządkowanej obudowy.


Niesamowita wydajność

Nie daj się rozproszyć: skup się na zadaniach dzięki tej wyjątkowo cichej stacji roboczej. Nowy wielokanałowy system chłodzenia zapewnia ciche i efektywne chłodzenie, nawet w przypadku dużego obciążenia systemu.

Moc, która dotrzyma Ci kroku: najnowsze procesory Intel® Xeon® poradzą sobie z najbardziej wymagającymi aplikacjami, dzięki czemu zyskujesz maksymalną wydajność potrzebną do realizacji najlepszych pomysłów.

Przyspiesz każdy projekt: Twoje oprogramowanie będzie działać z maksymalną szybkością i zapewniać wyniki w czasie rzeczywistym, dzięki możliwości zainstalowania nawet 256 GB niezwykle szybkiej pamięci DDR4.

Procesor INTEL® XEON® W

Procesory Intel® Xeon® są przeznaczone dla wielu kreatywnych profesjonalistów. Platformy wyposażone w procesory Intel® Xeon®  to najlepsze platformy dla profesjonalnych twórców, które zapewniają wyjątkową wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność, a także rozszerzone możliwości platformy do obsługi efektów specjalnych, renderowania 3D, tworzenia złożonych projektów CAD 3D oraz projektowania AI i wdrożeń na krawędzi.

Zwiększ moc obliczeniową swojej stacji roboczej. Technologia Intel® Turbo Boost Max 3.0 – dostępna teraz na procesorach Intel® Xeon® W – kieruje najważniejsze zadania do najszybszych rdzeni procesora, aby zapewnić wyższą wydajność w przypadku mało obciążających zadań.

AMD Radeon PRO W6600

Karta graficzna AMD Radeon PRO W6600 to idealna równowaga pomiędzy wydajnością, wysokiej jakości komponentami i konstrukcją niewielkich rozmiarów. Wszystko to przekłada się na niesamowite efekty osiągane przy realizacji projektów graficznych.

Odkryj pełen potencjał swojego oprogramowania z Radeon Pro W6600. Ta wyposażona w 8 GB wysokowydajnej pamięci karta graficzna obsługuje sprzętowy Ray Tracing oraz do nawet 4 wyświetlaczy HDR. Zapewnia wielozadaniowość oraz certyfikację sterowników dla wielu popularnych aplikacji, a także wykorzystuje nowoczesny standard PCIe 4.0 oferujący przepustowość nawet 64 Gb/s.

Zapytaj o produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

Koszty dostawy

Odbiór w siedzibie firmy : od 0,00 USD
Przesyłka kurierska : od 2,21 USD

Zobacz także

Akcesoria

Produkty podobne