Fabryczna wyprzedaż

Sprzęt z wyprzedaży fabrycznej to: DeLL Factory Outlet, HP Renew Program, Lenovo Renew Program (factory Outlet), Toshiba Outlet, Asus Factory Outlet - najczęściej anulowane zamówienia, które nie trafiły do klienta z przyczyny rezygnacji bądź błędnej konfiguracji. Rzadziej aczkolwiek mogą występować niewielkie mankamenty wizualne powstałe na skutek produkcji/transportu/magazynowania/przepakowania. Jeśli masz wątpliwości chętnie podamy numer seryjny celem weryfikacji laptopa w bazie producenta, lub udzielimy niezbędnych odpowiedzi. Komputery i laptopy z tej kategorii to najlepszy stosunek ceny do otrzymanej jakości, często śięgający -50% w stosunku do kompterów z regularnej dystrybucji przy zachowaniu najwyższych standartów. Jeśli szukasz komputera, z Fabrycznej wyprzedaży to świetna opcja, która zaspokoi Twoje potrzeby za niską cenę. Niezależnie od tego, czy szukasz laptopa, serwera, monitora czy stacji roboczej, nie możesz przebić jakości i wartości produktu Factory Outlet.

Fabryczna Wyprzedaż (factory outlet) dzieli się na trzy kategorie: 

Nowe i nieużywane produkty są produktami fabrycznie zapieczętowanymi lub otwartymi, które nigdy nie były używane przez klienta i posiadają nienaruszoną plombę programową. Ten produkt jest zazwyczaj nadwyżką magazynową lub zwróconym zamówieniem. Produkty nowe i nieużywane nie posiadają uszkodzeń kosmetycznych.

Produkty „jak nowe” to najwyższej klasy certyfikowane, odnowione systemy, poddawane rygorystycznemu procesowi renowacji w celu osiągnięcia najwyższych standardów jakości i wydajności. W przypadku tych wcześniej posiadanych produktów mogą występować drobne mankamenty kosmetyczne, które nie wpływają na działanie, lub mogą wyglądać jak nowe.

Produkty Scratch & dent to certyfikowane, odnowione produkty z wadami, które nie wpływają na działanie. Komputery Scratch & dent nie mają wytartych znaków na klawiaturze, ani uszkodzeń touchpada lub podpórki pod nadgarstki.