Mysz Logitech M190 Red

Indeks katalogowy: KAT09986

Mysz bezprzewodowa Logitech Wireless Mouse M190 Czerwona
  • Dostępność: Brak
15,98 USD brutto / szt. 12,99 USD netto + 23% VAT / szt.

Cechy

Cechy produktu
Producent:
Opis:
  • Zawartość opakowania: Mysz l Odbiornik l Dokumentacja l 1x bateria AA
Stan:
  • Nowa - fabrycznie zapakowana
Uwagi:
  • Wymagania systemowe: Windows® 7, Windows 8, Windows 10,11 lub nowszy / Mac OS® X 10.10 lub nowszy / Chrome OS™ / Linux® / Port USB
Kolorystyka:
  • Czerwony
Gwarancja:
  • 12 miesięcy

Opis

Logitech M190 to pełnowymiarowa mysz bezprzewodowa o wygodnej, wyprofilowanej konstrukcji, która podąża za naturalną krzywizną średnich i dużych dłoni.

Niezawodne połączenie bezprzewodowe 2,4GHz

Bardzo długa żywotność baterii

Dyskretny nanoodbiornik USB typu "podłącz i zapomnij"

Instalacja typu Plug & Play

Wygodna i moblina


Pełny wymiar. Pełna wygoda

Optymalny komfort dostosowany do obu dłoni z wyprofilowanym kształtem, który dopasowuje się do naturalnej krzywizny większych dłoni. Specjalnie wycięte przyciski zapewniają idealne ułożenie palców, a dodatkowe oparcie dłoni zapewnia wygodę przez cały dzień.


Jakość, która wystarcza na długo

Korzystaj z trwałości i niezawodności oferowanej przez najlepszego na świecie dostawcy myszy i klawiatur. Na podstawie niezależnych danych sprzedaży z najważniejszych globalnych rynków w jednostkach (grudzień 2018 - grudzień 2019), tylko kanał detaliczny: KANADA, CHINY, FRANCJA, NIEMCY, INDONEZJA, KOREA, ROSJA, SZWECJA, TAJWAN, TURCJA, WIELKA BRYTANIA, USA. Niezależnie od tego, czy używasz myszy M190 z laptopem, komputerem stacjonarnym, w domu czy w podróży, jest to mysz, na której możesz zawsze polegać. Zyskujesz świetną jakość z wszystkimi podstawowymi funkcjami, których potrzebujesz w przystępnej cenie.


Bezprzewodowa łączność i precyzja

Pracuj bezprzewodowo i swobodnie poruszaj się dzięki zasięgowi do 10 m praktycznie bez żadnych przerw i opóźnień. Brak kabla oznacza brak bałaganu na biurku i łatwy transport z jednego miejsca pracy do drugiego.

Nawiguj jeszcze łatwiej dzięki kontrolowanemu przewijaniu linia po linii. Czujnik optyczny zapewnia płynne i dokładne sterowanie kursorem na prawie każdej powierzchni.


Precyzyjne śledzenie ruchów, bezproblemowe przewijanie

Nawiguj jeszcze łatwiej dzięki kontrolowanemu przewijaniu linia po linii. Czujnik optyczny zapewnia płynne i dokładne sterowanie kursorem na prawie każdej powierzchni.

Oznacza to dokładne ruchy myszy bez irytujących nietrafionych kliknięć.
 

POŁĄCZENIE TYPU „PLUG AND PLAY”

Mysz M190 Wireless Mouse to prawdziwe urządzenie typu „plug and play”. Aby rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć odbiornik do portu USB komputera. Nie trzeba parować myszy ani pobierać oprogramowania w celu użycia myszy.

Współpracuje zarówno z systemami Windows jak i Mac. Wystarczy tylko go podłączyć do portu USB i cieszyć się doskonałym połączeniem.

Zapytaj o produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

Koszty dostawy

Odbiór w siedzibie firmy : darmowa dostawa