Mysz Logitech M185 Blue

USB 3.0

Indeks katalogowy: KAT00114

Mysz bezprzewodowa Logitech Wireless Mouse M185 Niebieska
  • Dostępność: Brak
16,59 USD brutto / szt. 13,49 USD netto + 23% VAT / szt.

Cechy

Cechy produktu
Producent:
Stan:
  • Nowa - fabrycznie zapakowana
Kolorystyka:
  • niebieska -Blue
Gwarancja:
  • 12 miesięcy

Opis

Logitech M185 to uniwersalna bezprzewodowa mysz optyczna. Ta niezawodna mysz pozwoli Ci zwiększyć efektywność Twojej pracy. Brak zakłóceń i opóźnień w połączeniu pozwoli na wygodne korzystanie.

Niezawodne połączenie bezprzewodowe 2,4GHz

Zasięg do 10 metrów

Bardzo długa żywotność baterii

Dyskretny nanoodbiornik USB typu "podłącz i zapomnij"

Instalacja typu Plug & Play

Wygodna i moblina


NIEZAWODNE POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE 2,4 GHZ

Silne i niezawodne połączenie bezprzewodowe z odległości do 10 metrów (33 stopy). Możesz sprawnie pracować i grać praktycznie bez opóźnień i przerw.

Zasięg połączenia bezprzewodowego przetestowano w odległości 10 metrów i może się minimalnie różnić w zależności od warunków otoczenia i charakteru pracy na komputerze.

 

12-MIESIĘCZNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Pracuj przez nawet jeden rok, zanim będzie konieczna wymiana baterii. Aby wydłużyć żywotność baterii, używaj wyłącznika zasilania, gdy mysz nie jest używana.

Żywotność baterii może różnić się minimalnie w zależności od charakteru pracy na komputerze i sposobu użycia myszy.

 

POŁĄCZENIE TYPU „PLUG AND PLAY”

Mysz M185 Wireless Mouse to prawdziwe urządzenie typu „plug and play”. Aby rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć odbiornik do portu USB komputera. Nie trzeba parować myszy ani pobierać oprogramowania w celu użycia myszy.

Współpracuje zarówno z systemami Windows jak i Mac. Wystarczy tylko go podłączyć do portu USB i cieszyć się doskonałym połączeniem.


 

WYGODNA I MOBILNA

Kształt myszy zapewnia podparcie dla dłoni podczas wielu godzin wygodnego użycia. Kształt dopasowany do obu dłoni i możliwość zmiany przycisków prawego i lewego sprawiają, że mysz M185 pasuje idealnie do prawej lub lewej dłoni.

 

Zapytaj o produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

Koszty dostawy

Odbiór w siedzibie firmy : darmowa dostawa