Projektor LG PH150B 1280x720

Wireless Portable Battery Screen Share

Indeks katalogowy: SKT05100

Przenośny projektor LG MiniBeam PH150B
  • Dostępność: Brak
252,66 USD brutto / szt. 205,41 USD netto + 23% VAT / szt.

Cechy

Cechy produktu
Producent:
Komunikacja:
  • Bluetooth
Maksymalna rozdzielczość:
  • Rozdzielczość: 1280x720 WXGA; Format: Panoramiczny 16:9; Rozmiar obrazu: 10-100 cali
Opis:
  • Złącza: 19-pinowe złącze HDMI typu A oraz 4-pinowe złącze USB typu A
Stan:
  • Fabrycznie zapakowany z kompletem dodatków - fabryczna wyprzedaż LG
Uwagi:
  • W zestawie: Projektor, Pilot zdalnego sterowania, Zasilacz z okablowaniem, Instrukcja
Kolorystyka:
  • Czarny
Gwarancja:
  • 12 miesięcy w trybie Door2door Sprzedawcy

Opis

Kompaktowy projektor HD 720p LED 30.000h do prezentacji podczas podróży z wbudowaną baterią 2,5h, funkcją Screen Share (with Miracast, WiDi), Bluetooth Audio Out, HDMI, USB (DivX®, MP3, Photo)

-Złącze HDMI

-Bluetooth

-Interfejs WiFi

Ciesz się filmowym, 100-calowym rozmiarem. Bezprzewodowo przesyłaj dźwięk bezpośrednio z projektora do systemu dźwięku
Bezprzewodowe połączenie z komputerem, smartfonem lub tabletem.

Technologia LED
Technologia LED posiada zaletę długiej żywotności źródła światła. Długość pracy projektora LG PH150 w tym wypadku wynosi do 30000 godzin. Kolejną zaletą technologii LED jest bardzo dobra prezentacja kolorów. Kolory są zbliżone do naturalnych co bardzo pozytywnie wpływa na filmy. Potwierdzają to również testy projektora LG PH150. Kolejnym pozytywnym aspektem technologii LED jest brak zastosowania rtęci w żarówce co ma znaczący wpływ na środowisko naturalne.

MHL
Wejście HDMI projektora PH150 posiada wsparcie MHL, co przemawia za zastosowaniem wraz z nim smartphonów i tabletów ze wsparciem MHL. Umożliwia to bezpośrednie przesyłanie treści. Dodatkowo urządzenia te są bezpośrednio zasilane. Złącze to umożliwia również podłączenie adaptera bezprzewodowego MHL.
 

Intel WiDi / Miracast
W kwestii połączeń bezprzewodowych ten mały projektor posiada więcej funkcji niż większość innych projektorów. Do funkcji tych zaliczamy Intel WiDi, która umożliwia przesył z notebooków oraz tabletów, które posiadają wsparcie WiDi / Miracast

File Viewer
Zintegrowany w projektorze LG PH150 czytnik plików umożliwia prezentacje różnych formatów plików ze sticka USB. Do formatów tych zaliczamy MP3s, DivX, JPEGs, PowerPoint i dane Excel.

Cechy charakterystyczne
Projektor DLP posiada rozdzielczość 1280 x 720 pixeli HD Ready w formacie 16:9. Jego jasność znajduje się w zakresie 130 lumenów, jak to często ma miejsce w większości małych projektorów LED. Wysoki kontrast wynoszący 100000:1 również nie pozostawia tutaj wiele do życzenia.

Złącza
W tej kwestii projektor posiada wejście HDMI ze wsparciem MHL, złącze USB typu A oraz wyjście 3,5 mm Mini Jack. Do tego dochodzi złącze DC do zewnętrznego zasilania.

Zapytaj o produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

Koszty dostawy

Odbiór w siedzibie firmy : darmowa dostawa