Dell Active Pen Stylus PN557W

DCDWH 750-AAVP CN-0W1CFM

Indeks katalogowy: SKT05306

Nowe Aktywne Piórko Dell - PN557W Bluetooth
  • Dostępność: Brak
48,91 USD brutto / szt. 39,76 USD netto + 23% VAT / szt.

Cechy

Cechy produktu
Producent:
Opis:
  • W zestawie:Piórko, Baterie (1 x AAAA i 2 x 319), Dokumentacja
Stan:
  • Nowy
Gwarancja:
  • 12 miesięcy

OpisAktywne piórko Dell PN557W z wbudowanymi technologiami Feel IT firmy Wacom umożliwia precyzyjne, płynne pisanie na powierzchni ekranu.


Aktywne piórko wygodnie spoczywa w dłoni, dzięki dobremu wyważeniu i konstrukcji uwzględniającej komfort obsługi. Ponadto niewielkie wymiary i wygodny klips sprawiają, że aktywne piórko firmy Dell stanowi akcesorium, które można wszędzie zabrać ze sobą.


Rysowanie i pisanie z naturalną precyzją

Z aktywnym piórkiem Dell PN557W precyzyjnie i płynnie stworzysz nowy dokument lub narysujesz swój autoportret na ekranie. Dzięki 2048 stopniom czułości na nacisk piórko rejestruje najdrobniejsze niuanse i jest naturalnym przedłużeniem Twojej dłoni. Możesz używać pociągnięć pędzlem o różnej grubości i nasyceniu przy poziomie kontroli nieosiągalnym w przypadku myszy. Co więcej, dzięki technologii pomijania naciśnięć dłonią Twoja ręka może wygodnie spoczywać na ekranie bez obaw o ewentualne błędy.


Lepsza produktywność

Intuicyjne w obsłudze piórko pozwala sprawnie rysować i pisać odręcznie. Kliknij górny przycisk z możliwością dostosowania*, aby szybko uruchomić program OneNote, zrobić zrzut ekranu lub aktywować Cortanę. Dwa przyciski baryłkowe z możliwością dostosowania* umożliwiają sprawne wymazywanie treści lub używanie strzałki wyboru/menu kontekstowego. Możesz również wygodnie robić notatki, pisząc na zablokowanym ekranie.

 

Ciesz się spokojem

Gdy skończysz pisać i rysować, możesz magnetycznie zamocować piórko do notebooka lub solidnie przymocować je za pomocą specjalnego przewodu, aby go nie zgubić.

 

Zapytaj o produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

Koszty dostawy

Odbiór w siedzibie firmy : darmowa dostawa