Monitor Dell P2418HT

Brak kartonu

Catalogue index: SKT10488

Monitor Dotykowy Dell P2418HT
  • Availability: Out of stock
US$250.69 gross / szt. US$203.81 net + 23% VAT / szt.

Description

Wyraźnie lepszy: grafika nabierze życia na ekranie WLED IPS o przekątnej 23,8", rozdzielczości FHD 1920x1080 i panoramicznych proporcjach 16:9.

Czysta przyjemność: zyskaj wyjątkowo wyraźny, ostry i pozbawiony smug

Uniwersalna łączność: Porty USB umożliwiają podłączenie klawiatury, myszy i innych urządzeń peryferyjnych co zwiększa funkcjonalność.

Nie męczy wzroku: Ekran In-Plane Switching o przekątnej 23,8 cala zapewnia wyjątkowy obraz pod każdym kątem.Intuicyjne funkcje dotykowe

Obsługa gestów 10 palcami zapewnia bardziej naturalne, szybsze sterowanie za pomocą przeciągania, przesuwania i zsuwania palców. Ciesz się płynniejszą nawigacją dwiema rękami na ekranie od krawędzi do krawędzi z powłoką przeciwodblaskową.

Przegubowa podstawa pozwala korzystać ze standardowego ustawienia lub pochylić monitor nawet o 60% na potrzeby wygodnej obsługi dotykowej. Podstawa umożliwia również obracanie monitora w poziomie i pionie, więc można ustawić go w bardziej komfortowym położeniu. Specjalna poduszka skutecznie amortyzuje wstrząsy, gdy podstawa jest w pełni złożona.

 

Doskonały obraz

W przeciwieństwie do tradycyjnych monitorów nowoczesna technologia Advanced In-Cell Touch nie wymaga zastosowania szklanego ekranu, zapewniając przeciwodblaskową powierzchnię ograniczającą odbicia światła i widoczność odcisków palców. Dzięki temu obraz jest ostry, płynniejszy i nie męczy oczu.

Rozdzielczość Full HD i dynamiczny współczynnik kontrastu 8 000 000:1 zapewniają doskonałą jakość wyświetlacza. Technologia panelu IPS gwarantuje jednolite kolory i wydajną współpracę dzięki szerokiemu kątowi oglądania 178ᵒ/178ᵒ.

Znakomity widok: ze względu na bardzo wąskie ramki monitor doskonale sprawdza się w konfiguracji z wieloma wyświetlaczami.

 

Pełny komfort

Monitor z przegubową podstawą i funkcjami nawigacji dotykowej obiema rękami ułatwia aktywną, wygodną pracę przez cały dzień.

Wyjątkowa jakość pracy

Wyświetlacz o rozdzielczości Full HD z szerokim kątem oglądania i funkcją ComfortViewTM chroni oczy przed zmęczeniem.

Lepsze wyniki

Obsługa wielu zadań dzięki programowi Dell Display Manager oraz rozbudowane opcje połączeń, które pozwalają w pełni wykorzystać potencjał monitora.

Ask about product

Cost of delivery

Odbiór w siedzibie firmy : free