Dell Latitude 11 Keyboard With Battery

Qwerty US PK

Catalogue index: SKT04657

Klawiatura do Laptopa Dell Latitude 11 5175/5179
  • Availability: Out of stock
US$150.09 gross / szt. US$122.02 net + 23% VAT / szt.

Features

Features
Producer:
Układ klawiatury:
  • QWERTY US
Dodatki:
  • Podświetlana klawiatura
Opis:
  • Podstawkwa + rysik Dell w komplecie
Stan:
  • Nowy
Gwarancja:
  • 6 miesięcy

Description

Większa produktywność w podróży

Połącz tablet z płaską klawiaturą Dell Latitude 11, aby w podróży bez wysiłku pisać jak na notebooku. Płaska klawiatura Dell Latitude jest przeznaczona specjalnie do urządzenia Latitude 11 „2 w 1" z serii 5000. Jest połączeniem klawiatury, etui ochronnego i podstawki. Dobrze rozmieszczone klawisze z podświetleniem zapewniają komfort pracy niezależnie od tego, czy robisz notatki na spotkaniu, czy też korzystasz z internetu w kawiarni.

Łatwe pisanie dzięki dobrze rozmieszczonym klawiszom z podświetleniem

Pełnowymiarowa płaska klawiatura Latitude 11 umożliwia pisanie w naturalny sposób. Dobrze rozmieszczone klawisze z podświetleniem pozwalają pracować zarówno w dzień, jak i w nocy. Precyzyjny panel dotykowy z obsługą gestów zapewnia pełną kontrolę nad kursorem i wygodne korzystanie z tabletu.

Wygoda dzięki wielu kątom oglądania

Zmień ustawienie wbudowanej podstawki, aby unieść tablet pod idealnym kątem. Zakres regulacji do 150° pozwala zyskać dodatkowy komfort w miejscu pracy.

Łatwe połączenie

Niezależnie od tego, gdzie jesteś — w drodze na spotkanie czy w kawiarni — magnetyczne połączenie pozwala szybko zamocować tablet w klawiaturze. Gdy zechcesz wyruszyć w drogę, po prostu złóż klawiaturę, aby zabezpieczyć ekran przed zarysowaniami.

Ask about product

Cost of delivery

Odbiór w siedzibie firmy : free