Dell Latitude 11 Keyboard With Battery

Refurbished Qwerty US PK

Catalogue index: SKT04656

Klawiatura do Laptopa Dell Latitude 11 5175/5179
  • Availability: Out of stock
US$134.58 gross / szt. US$109.41 net + 23% VAT / szt.

Features

Features
Producer:
Układ klawiatury:
  • QWERTY US
Dodatki:
  • Podświetlana klawiatura
Opis:
Stan:
Gwarancja:
  • 6 miesięcy

Description

Większa produktywność w podróży

Połącz tablet z płaską klawiaturą Dell Latitude 11, aby w podróży bez wysiłku pisać jak na notebooku. Płaska klawiatura Dell Latitude jest przeznaczona specjalnie do urządzenia Latitude 11 „2 w 1" z serii 5000. Jest połączeniem klawiatury, etui ochronnego i podstawki. Dobrze rozmieszczone klawisze z podświetleniem zapewniają komfort pracy niezależnie od tego, czy robisz notatki na spotkaniu, czy też korzystasz z internetu w kawiarni.

Łatwe pisanie dzięki dobrze rozmieszczonym klawiszom z podświetleniem

Pełnowymiarowa płaska klawiatura Latitude 11 umożliwia pisanie w naturalny sposób. Dobrze rozmieszczone klawisze z podświetleniem pozwalają pracować zarówno w dzień, jak i w nocy. Precyzyjny panel dotykowy z obsługą gestów zapewnia pełną kontrolę nad kursorem i wygodne korzystanie z tabletu.

Wygoda dzięki wielu kątom oglądania

Zmień ustawienie wbudowanej podstawki, aby unieść tablet pod idealnym kątem. Zakres regulacji do 150° pozwala zyskać dodatkowy komfort w miejscu pracy.

Łatwe połączenie

Niezależnie od tego, gdzie jesteś — w drodze na spotkanie czy w kawiarni — magnetyczne połączenie pozwala szybko zamocować tablet w klawiaturze. Gdy zechcesz wyruszyć w drogę, po prostu złóż klawiaturę, aby zabezpieczyć ekran przed zarysowaniami.

Ask about product

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Cost of delivery

Odbiór w siedzibie firmy : free